kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PREZANTOHET BLACKBERRY BOLD 9700!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: PREZANTOHET BLACKBERRY BOLD 9700!   Mon Nov 02, 2009 10:29 am


Kompanitë RIM, AT & T dhe T-Mobile të mërkurën njoftuan për modelin më të ri të BlackBerry Bold, version e hollë të koduar me numrin 9700.


Modeli Bold 9700 është një telefon i zgjuar me rezolucion dhe shpejtësi të lartë të lartë, me një “trackpad optik” në vend të “trackball” klasik të BlackBerry. Modeli më i ri i zvogëluar i Blackberry Bold 9700 nuk do të zëvendësojë modelin e famshëm Bold 9000, për më tepër, ai ofron një mundësi alternative për përdoruesit që mendonin se modeli Bold 9000 ishte tepër i madh.

"Ne nuk jemi duke e bërë ndërprerjen e serisë aktuale të modelit tonë klasik të Bold. Modeli aktual i Bold është një klasë në vetvete," tha shefi ekzekutiv i kompanisë RIM, Mike Lazaridis për PCMag.com.

"Por ashtu si kemi modele të ndryshme të Curve, kemi edhe modele të ndryshme të Bold. Ky është një model i Bold, i dedikuar për të gjithë ata që e donin telefonin e tyre Blackberry pak më të vogël, por ende duan ndjenjën, performancën dhe funksionet e Bold-it klasik."


Versioni 9700 i T-Mobile është versioni i parë i Blackberry me 3G, i cili do të mbështet thirrje të pakufizuara mbi rrjetet Wi-Fi. / pcmag / foto: pcmag - letsgomobile / 21 tetor 2009

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: PREZANTOHET BLACKBERRY BOLD 9700!   Mon Nov 02, 2009 11:25 am

edhe une e kom postu qitan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: PREZANTOHET BLACKBERRY BOLD 9700!   Tue Nov 03, 2009 5:46 am

aha okkk dee

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PREZANTOHET BLACKBERRY BOLD 9700!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PREZANTOHET BLACKBERRY BOLD 9700!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: