kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ACER E PREZANTON TELEFONIN E ZGJUAR – LIQUID!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

ACER E PREZANTON TELEFONIN E ZGJUAR – LIQUID! Empty
MesazhTitulli: ACER E PREZANTON TELEFONIN E ZGJUAR – LIQUID!   ACER E PREZANTON TELEFONIN E ZGJUAR – LIQUID! Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 10:30 am

ACER E PREZANTON TELEFONIN E ZGJUAR – LIQUID! IMG_0240
Për herë të parë janë parë imazhet e telefonit të ri nga Acer, përkatësisht bëhet fjalë për një “smartphone” i cili është i bazuar në sistemin operativ të kompanisë Google, Android.

Modeli i smartphone nga Acer është i koduar me emrin Liquid, dhe imazhet e para të këtij telefoni tashmë kanë rrjedh në internet.
Duke iu falënderuar vegzave të shumta në sferën e blogimit në internet, ne tashmë jemi të lumtur që mund të ju prezantojmë specifikat dhe performancat e këtij smartphone nga Acer.

* 3.5″ QWGA (800 × 480) ekran me kapacitet të lartë dhe të ndjeshëm në prekje
* Procesori: Qualcomm QSD 8250 1GHz
* 256 MB SDRAM
* 512 MB FLASH ROM
* 115 × 64 x 12.43 mm
* Pesha: 135g (duke përfshirë edhe baterinë)
* HSDPA Category 8/ HSUPA Category 5 /UMTS ( 2100/1900/900 Mhz) for EU
* HSDPA Category 8/ HSUPA Category 5 /UMTS ( 2100/1900/850 Mhz) for US
* GSM: Quad-band 850/900/1800/1900 MHz
* GPRS/EDGE: Klasi B, multi-port klasi 10
* Porositë: MMS, SMS
* WLAN: 802.11b/g Wi-Fi lidhje të rrjetit - CERTIFIED
* Bluetooth: Bluetooth®️ 2.0+EDR (Enhanced Data Rate)
* AGPS të integruar
* 5M kamerë me Auto-Focus
* Accelerometer
* Senzor të ndriçimit
* Port 3.5mm
* Butona funksional për: Home, Search, Back, Menu
* Butona harduerik: Volume Up, Volume Down, Camera, Power / Standby
* Bateria: Lithium Polymer ri-mbushës me kapacitet 1.350 mAh
* Kohë bisede: deri në 5 orë për ËCDMA / deri në 6 për GSM

_________________
ACER E PREZANTON TELEFONIN E ZGJUAR – LIQUID! Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
ACER E PREZANTON TELEFONIN E ZGJUAR – LIQUID! 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
ACER E PREZANTON TELEFONIN E ZGJUAR – LIQUID!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: