kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 SAMSUNG PREZANTON LED BACKLIT HD TV!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

SAMSUNG PREZANTON LED BACKLIT HD TV! Empty
MesazhTitulli: SAMSUNG PREZANTON LED BACKLIT HD TV!   SAMSUNG PREZANTON LED BACKLIT HD TV! Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 10:31 am

SAMSUNG PREZANTON LED BACKLIT HD TV! Samsungneedle
Samsung ka prezantuar televizorin më të hollë që është prodhuar ndonjëherë. Modeli i ri 40- inç, Led Backlit HD TV, është vetëm 3 mm i trashë, aq sa modeli që publikoi Sony Xel-1 OLED TV.

Ky model thuajse e bën modelin Panasonic Z-1 Plazma që është vetëm 1-inç i trashë të duket “topolak” dhe modelin ekzistues të Samsung (LED TV) 1,2-inç të duket shumë i shëndoshë.

Për aq sa dihet deri tani, ky model ka një panel LCD 120 HZ dhe një kontrast 5000:1. Pritet që shumë shpejt të dalë në treg, përpara se ndonjë kompani tjetër të mundë të zbulojë një TV më “Elegant”.

_________________
SAMSUNG PREZANTON LED BACKLIT HD TV! Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
SAMSUNG PREZANTON LED BACKLIT HD TV! 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
SAMSUNG PREZANTON LED BACKLIT HD TV!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: