kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 APPLE PREZANTON MAGIC MOUSE!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

APPLE PREZANTON MAGIC MOUSE! Empty
MesazhTitulli: APPLE PREZANTON MAGIC MOUSE!   APPLE PREZANTON MAGIC MOUSE! Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 10:32 am

APPLE PREZANTON MAGIC MOUSE! Magicmouse.001

Apple ka thyer dekadën e gjatë të projektimit të mous-ëve të tmerrshëm, me modelin e ri “multitouch”, i njohur si Magic Mouse, i cili vjen me lidhje wireless, edhe pse karakteristikat e tij janë disi të kufizuara në funksionalitetin e tij në multitouch.


Në qoftë se versionet e mëparshme të mousit të Apple pa tela dhe me Bluetooth ju kanë lënë disi skeptikë për aftësinë e kompanisë për të bërë një mouse të dëshirueshëm, ju mund të befasoheni me Magic Mouse.

Nuk ka magji të vërtetë, por pajisja është vetëm një mous me lazer shumë të saktë optik, i cili është i çiftëzuar me një plastikë, sipërfaqe multitouch dhe “Scroll” të qetë, klikim të djathtë, zoom për ekran, dhe dy butona për gishta. / appleinsider / 30 tetor 2009 /

_________________
APPLE PREZANTON MAGIC MOUSE! Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
APPLE PREZANTON MAGIC MOUSE! 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
APPLE PREZANTON MAGIC MOUSE!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: