kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 RISI: GOOGLE SOCIAL SEARCH!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

RISI: GOOGLE SOCIAL SEARCH! Empty
MesazhTitulli: RISI: GOOGLE SOCIAL SEARCH!   RISI: GOOGLE SOCIAL SEARCH! Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 10:33 am

RISI: GOOGLE SOCIAL SEARCH! Google_1507306c
Google Social Search është një mënyrë e re për ti bërë rezultatet e kërkimit tuaj edhe më të rëndësishme, pasi që kompania ka shtuar një seksion i cili është dedikuar për përmbajtje që është shkruar nga miqtë apo të njohurit tuaj.

Nëse pyesni nëse diçka këtu është e rëndësishme atëherë ju duhet të kuptoni se kur ju kërkoni në internet një numër i madh i informatave në dispozicion hidhet poshtë si i kotë dhe i pa vlerë.

Prandaj, materialet që janë të shkruar nga miqtë dhe të njohurit tuaj duhet të jenë më relevante për ju dhe të kenë një vlerë shumë më të madhe, në formën që të jetë të jetë më i besueshëm, se sa përmbajtja e shkruar nga të huajt.

_________________
RISI: GOOGLE SOCIAL SEARCH! Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
RISI: GOOGLE SOCIAL SEARCH! 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
RISI: GOOGLE SOCIAL SEARCH!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: