kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldinho optimist

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Ronaldinho optimist   Mon Nov 02, 2009 11:31 am

Ylli i Milanit Ronaldinho në prag të sfidës së madhe me Real Madridin deklaroi se në San Siro do të jetë një natë e madhe.
" Unë kohëve të fundit jam duke pasuar më shumë dhe nuk po shënojë, por megjithatë jam i lumtur kur shokët e mi shënojnë. Do të jetë një natë e madhe ku të gjithë do të japim maksimumin" deklaroi Ronaldinho.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ronaldinho optimist
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: