kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Deco: Do të jetë ndeshje e veçantë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Deco: Do të jetë ndeshje e veçantë Empty
MesazhTitulli: Deco: Do të jetë ndeshje e veçantë   Deco: Do të jetë ndeshje e veçantë Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 11:32 am

Chelsea do të udhëtojë në Madrid për tu takuar me Atleticon në kuadër të ligës së kampionëve, dhe për mesfushorin Deco, kjo do të jetë një ndeshje e veçantë.
" Ndeshja e nesërme do të jetë speciale për mua, ngase unë do të rikthehem në Spanjë pas disa kohesh. Ne do të hyjmë në këtë ndeshje me qëllimin tonë të vetëm, të fitojmë" u shpreh Portugezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Deco: Do të jetë ndeshje e veçantë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: