kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Carragher: Nuk e kam merituar kartonin e kuq

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Carragher: Nuk e kam merituar kartonin e kuq   Mon Nov 02, 2009 12:07 pm

Futbollisti i Liverpoolit Jemie Carraghe pas kartonit të kuq në ndeshjen kundër Fulhamit mendon se atë nuk e ka merituar. '' Ishte një gabim kartoni i kuq për mua. Referi nuk ishte në pozicionin e duhur, dhe kjo është vdekjepruese. Ai sillej tek unë dhe më thonte se unë e fitova topin''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Carragher: Nuk e kam merituar kartonin e kuq
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gezim Uruci: Prof. GEZIM My. URUÇI - NEKROLOGI PER MIKUN TIM BEB SHIROKA - AKTOR - SKENOGRAF - ARTIST i MERITUAR.
» Minella Gjoni:"KAPETANATA E BREGDETIT" Mësues i Merituar Minella Gjoni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: