kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Zyrtare: Beckham në Milan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Zyrtare: Beckham në Milan Empty
MesazhTitulli: Zyrtare: Beckham në Milan   Zyrtare: Beckham në Milan Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 5:57 am

Ac Milan ka konfirmuar përmes vebfaqes zyrtare 'acmilan.com' se mesfushori i LA Galaxy, David Beckham do të rikthehet në 'San Siro' Janarin e 2010-tës. 34 vjeçari i kaloi gjashtë muajt e fundit të sezonit të kaluar dhe me performancën e tijë i bindi drejtuesit e klubit t'a përsërisin huazimin e tijë.
- Ish mesfushori i Real Madridit dhe i Manchester Unitedit është i ndikuar nga Capello që të rikthehet në Evropë dhe potencialisht t'a zë një vend për kombëtare. Kontrata e këtijë lojtari do të përfundoj me Milanon pas Kupës Botërore dhe do të rikthehet në Shtetet e Bashkuara për t'iu bashkangjitur prapë LA Galaxys.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Zyrtare: Beckham në Milan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: