kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Uefa Champions League History

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Uefa Champions League History Empty
MesazhTitulli: Uefa Champions League History   Uefa Champions League History Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 10:18 am

Previous seasons / Winners

* 2008 - 2009 FC Barcelona video »
* 2007 - 2008 Manchester United FC video »
* 2006 - 2007 AC Milan video »
* 2005 - 2006 FC Barcelona video »
* 2004 - 2005 Liverpool FC video »
* 2003 - 2004 FC Porto video »
* 2002 - 2003 AC Milan video »
* 2001 - 2002 Real Madrid CF video »
* 2000 - 2001 FC Bayern München video »
* 1999 - 2000 Real Madrid CF video »
* 1998 - 1999 Manchester United FC video »
* 1997 - 1998 Real Madrid CF video »
* 1996 - 1997 BV Borussia Dortmund video »
* 1995 - 1996 Juventus video »
* 1994 - 1995 AFC Ajax video »
* 1993 - 1994 AC Milan video »
* 1992 - 1993 Olympique de Marseille
* 1991 - 1992 FC Barcelona
* 1990 - 1991 FK Crvena Zvezda
* 1989 - 1990 AC Milan
* 1988 - 1989 AC Milan
* 1987 - 1988 PSV Eindhoven
* 1986 - 1987 FC Porto
* 1985 - 1986 FC Steaua Bucureşti
* 1984 - 1985 Juventus
* 1983 - 1984 Liverpool FC
* 1982 - 1983 Hamburger SV
* 1981 - 1982 Aston Villa FC
* 1980 - 1981 Liverpool FC
* 1979 - 1980 Nottingham Forest FC
* 1978 - 1979 Nottingham Forest FC
* 1977 - 1978 Liverpool FC
* 1976 - 1977 Liverpool FC
* 1975 - 1976 FC Bayern München
* 1974 - 1975 FC Bayern München
* 1973 - 1974 FC Bayern München
* 1972 - 1973 AFC Ajax
* 1971 - 1972 AFC Ajax
* 1970 - 1971 AFC Ajax
* 1969 - 1970 Feyenoord
* 1968 - 1969 AC Milan
* 1967 - 1968 Manchester United FC
* 1966 - 1967 Celtic FC
* 1965 - 1966 Real Madrid CF
* 1964 - 1965 FC Internazionale Milano
* 1963 - 1964 FC Internazionale Milano
* 1962 - 1963 AC Milan
* 1961 - 1962 SL Benfica
* 1960 - 1961 SL Benfica
* 1959 - 1960 Real Madrid CF
* 1958 - 1959 Real Madrid CF
* 1957 - 1958 Real Madrid CF
* 1956 - 1957 Real Madrid CF
* 1955 - 1956 Real Madrid CF

_________________
Uefa Champions League History 2usty6r
Uefa Champions League History 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Uefa Champions League History Empty
MesazhTitulli: Re: Uefa Champions League History   Uefa Champions League History Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 10:19 am

keto ekipe kan arritur te fitoj ligen e kamipionve

_________________
Uefa Champions League History 2usty6r
Uefa Champions League History 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Uefa Champions League History Empty
MesazhTitulli: Re: Uefa Champions League History   Uefa Champions League History Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 12:09 pm

milan champion
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Nazzko
antar fillestar
antar fillestar
Nazzko

Posts : 1
Join date : 25/08/2010
Age : 26

Uefa Champions League History Empty
MesazhTitulli: Re: Uefa Champions League History   Uefa Champions League History Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 3:22 pm

2009 - 2010 FC INTERNAZIONALE video*
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Uefa Champions League History Empty
MesazhTitulli: Re: Uefa Champions League History   Uefa Champions League History Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Uefa Champions League History
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: