kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Problem me MSN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AlbaReal
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 4
Join date : 11/10/2009

Problem me MSN Empty
MesazhTitulli: Problem me MSN   Problem me MSN Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 3:51 pm

Pershendetje.

Kam problem me msn. 8.5 po e kthej ne 2000, por po ka tana problem kamera dhe zani, dmth spo mun me fol me za ne msn. E downlodova nje msn live 130 MB i ri qe ish, apet zani ne msn spo ban me fol.
A mundet najkush me dhan zgjidhje?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Problem me MSN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: pyetje dhe pergjigje-
Kërce tek: