kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Problem me mikrofon?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AlbaReal
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 4
Join date : 11/10/2009

Problem me mikrofon? Empty
MesazhTitulli: Problem me mikrofon?   Problem me mikrofon? Icon_minitimeFri Nov 27, 2009 4:02 pm

Kam nje problem ne pc, mikrofoni spom ban. krejt driverat i ka ok por spo ban.
pc eshte siemens 2.6 mgz.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
XXXL
Vizitor
avatar


Problem me mikrofon? Empty
MesazhTitulli: Re: Problem me mikrofon?   Problem me mikrofon? Icon_minitimeTue Dec 01, 2009 5:00 am

qyre a e ki CD e qatii mikrofonitt merre edhe shtine CD futja repair edhe gjithqka nrregull edhe un e komm pas qet problemm ntkunderten ndrroo msn nese e ki 9.0 se perndryshe stbonn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Problem me mikrofon?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: pyetje dhe pergjigje-
Kërce tek: