kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lavdimi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lavdimi
antar fillestar
antar fillestar
lavdimi

Posts : 1
Join date : 02/07/2010
Location : Prishtinë

Lavdimi Empty
MesazhTitulli: Lavdimi   Lavdimi Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 4:27 am

Pershendetje për të gjithë anëtaret e forumit

Unë jam: Lavdim Gashi nga Prishtina

Hobi: sporti

Profesioni:fire rescue

mail: plami_27@hotmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lavdimi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: prezentohu-
Kërce tek: