kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Tung

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Muja
antar fillestar
antar fillestar
Muja

Posts : 2
Join date : 02/10/2010

Tung Empty
MesazhTitulli: Tung   Tung Icon_minitimeSat Oct 02, 2010 7:37 am

Pershendetje te gjitheve...jam Muja nga Mitrovica, per momentin gjendem ne Prishtine, jam mashkull, 30 vjeçar...per momentin besoj se mjafton me kaq pastaj kujt i intereson me shum, pyesni (s'besoj se do ju interesoje megjithate ahahahah).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tung
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: prezentohu-
Kërce tek: