kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 tung tung

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Princess
Princess
lola

Posts : 32
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : prishtine

tung tung Empty
MesazhTitulli: tung tung   tung tung Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 2:59 pm

un jam lola 18 vjeqe jam nga prishtina shpresoj qe do te kaloj mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumikosova.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

tung tung Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung   tung tung Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 3:01 pm

mir se erdhe nforum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
lola
Princess
Princess
lola

Posts : 32
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : prishtine

tung tung Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung   tung tung Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 3:02 pm

mir se ju gjeta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumikosova.tk
Sponsored content
tung tung Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung   tung tung Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
tung tung
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: prezentohu-
Kërce tek: