kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 nje pyetje per ju?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Princess
Princess
avatar

Posts : 32
Join date : 26/08/2009
Age : 26
Location : prishtine

MesazhTitulli: nje pyetje per ju?   Wed Aug 26, 2009 3:09 pm

cilat vajza ju peqejn te trashat apo te hollat? Exclamation
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumikosova.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: nje pyetje per ju?   Wed Aug 26, 2009 3:10 pm

walla te holla ma shumm se jan ma seksi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: nje pyetje per ju?   Thu Aug 27, 2009 5:55 am

besnik hack3r shkruajti:
walla te holla ma shumm se jan ma seksi


pajtohna me ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: nje pyetje per ju?   Thu Aug 27, 2009 7:32 am

valla te holla po jo bash shum te holla si skelet :lol:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
florent
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 17
Join date : 18/09/2009
Age : 23
Location : prishtin / Matiqan

MesazhTitulli: Re: nje pyetje per ju?   Sat Sep 19, 2009 3:55 am

valla te mesmet se jan pernime ma te bukura sodomos me kon zeshkane Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: nje pyetje per ju?   Sat Sep 19, 2009 4:32 am

hehe jo bjondina uahuahua:lol:

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: nje pyetje per ju?   Sun Oct 18, 2009 5:38 am

te hollat ma sexy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: nje pyetje per ju?   Sun Oct 18, 2009 5:47 am

me 60 poste bahesh 20 % a e din a?

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
bosi
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 1
Join date : 31/10/2009

MesazhTitulli: Re: nje pyetje per ju?   Sat Oct 31, 2009 9:18 pm

vallah mu te trashat me pelqejn vet i holl ater nuk me nevojitet kauqi se but e kam ne te ahahhahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: nje pyetje per ju?   Sun Nov 01, 2009 3:44 am

uahhahahahahhahaahahhaha :):):)

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
ibrahim
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 6
Join date : 19/01/2010

MesazhTitulli: Re: nje pyetje per ju?   Tue Jan 19, 2010 1:13 pm

me ket pytje e ke bo berllog
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ibrahim
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 6
Join date : 19/01/2010

MesazhTitulli: Re: nje pyetje per ju?   Tue Jan 19, 2010 1:14 pm

me ket pytje e ke ke bo berllog
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: nje pyetje per ju?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
nje pyetje per ju?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrë në pyetje djalin që e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Një pyetje nga Ilir Dardani: A është Gjergj Kastrioti Hero i të gjithë Shqiptarëve? (I)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: teme e lire-
Kërce tek: