kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 genta-dridhem

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

genta-dridhem Empty
MesazhTitulli: genta-dridhem   genta-dridhem Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 3:36 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
asllan
antar fillestar
antar fillestar
asllan

Posts : 1
Join date : 28/05/2010

genta-dridhem Empty
MesazhTitulli: Re: genta-dridhem   genta-dridhem Icon_minitimeFri May 28, 2010 5:49 am

tung me pelqen kjo keng shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
genta-dridhem
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: muzikë :: kenge me klipe shqip-
Kërce tek: