kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 SHEVCHENKOS NUK PO I RRIHET NË CHELSEA!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arbis
S.Moderator
S.Moderator
arbis

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 21
Location : PriShtina

SHEVCHENKOS NUK PO I RRIHET NË CHELSEA! Empty
MesazhTitulli: SHEVCHENKOS NUK PO I RRIHET NË CHELSEA!   SHEVCHENKOS NUK PO I RRIHET NË CHELSEA! Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 7:12 am

SHEVCHENKOS NUK PO I RRIHET NË CHELSEA! 61947shevchenko

E përditshmja angleze, The Mirror, thotë se trajneri i ri i skuadrës së Chelsea, italiani Carlo Ancelotti, duket se ka vendosur që mos të shpenzojë edhe miliona të tjerë të klubit, pasi që ai ka deklaruar se Ukrainasi ende ka “të ardhme” në Stamford Bridge.

Por durimit i Shevchenkos shpërtheu kur Ancelotti - me të cilin ai kishte bashkëpunuar më mirë në AC Milan - i tha attij se ai konsiderohet si zgjedhja e katërt pas Didier Drogba, Nicolas Anelka dhe Salomon Kalous.
Ancelotti i shpjegoi Shevchenkos se ai do të ketë shansin e tij në janar, kur Drogba dhe Kalou, së bashku me Michael Essien dhe John Obi Mikel, do të jenë në detyrë në Kupën Afrikane të Kombeve.

Kjo nuk ishte e mjaftueshme për Ukrainasin, i cili u përgjigj se, ndërsa prioriteti i tij është qëndrimi në Londër për arsye familjare, ai do të largohet tani në vend se të shpenzojë muaj të tërë në ngrohjen e stolit të Chelsea. / foto: goalvideoz / 27 gusht 2009
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
SHEVCHENKOS NUK PO I RRIHET NË CHELSEA!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: