kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 BUFFON: ISHA AFËR LARGIMIT NGA JUVENTUS!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arbis
S.Moderator
S.Moderator
arbis

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 21
Location : PriShtina

BUFFON: ISHA AFËR LARGIMIT NGA JUVENTUS! Empty
MesazhTitulli: BUFFON: ISHA AFËR LARGIMIT NGA JUVENTUS!   BUFFON: ISHA AFËR LARGIMIT NGA JUVENTUS! Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 7:12 am

BUFFON: ISHA AFËR LARGIMIT NGA JUVENTUS! Gianluigi-buffon_937062

Portiere Italian i cili cilësohet si portieri më i mirë në botë, thotë se ishte shumë afër largimit nga klubi, me të cilin ai u ngrit në karrierën e tij në futboll.

”Kishte shume zëra rreth te ardhmes time, por asgjë e vërtete”. “Shume thonin qe do largohesha nga Juventus dhe do vazhdoja karrierën jashtë Italise. Disa te tjerë thonin se unë dhe Alena do ndaheshim. Për një moment mendova se donin te me largonin, por me pas kuptova se gabohesha”. Këto janë fjalët e Gigi Buffon qe shprehin shume gjera, shume hipoteza dhe shume vështirësi ne zgjedhjen qe beri nr 1 i portës bardhezi dhe përfaqësueses italiane.

Këto deklarata portieri italian i bëri gjatë nje interviste ku ai tregon tere prapaskenat e karrierës se tij, sidomos periudhës se tetorit, ku për te flitej se largimi ishte pothuajse i sigurte. / ikubinfo / foto: offside / 27 gusht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
BUFFON: ISHA AFËR LARGIMIT NGA JUVENTUS!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: