kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 IBRA: REAL MADRID ÇKA JE DUKE BËRË?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: IBRA: REAL MADRID ÇKA JE DUKE BËRË?   Thu Aug 27, 2009 7:13 am

Asi i posa-ardhur në Barcelona, suedezi Zlatan Ibrahimovic, ka marrë pak nga koha e tij për ti bërë një pyetje klubit rival të Real Madrid, para se La Liga spanjolle të fillojë.

"Skuadra e Real Madrid duhet të fitojë pasi që kanë kaluar dy vjet dhe ata nuk kanë fituar asnjë titull” ka thënë boshnjaku me nënshtetësi suedeze. “Dhe ata nuk e thonë që presioni për të fituar është në anën e tyre”
“Çka janë duke bërë? Kanë blerë lojtarë për të fituar, të bëjnë një ekip fitues. Ndërsa, unë kam ardhur në një klub që aktualisht është fitues.”

Ai ka shtuar: “Unë mendoj se Barca ka një përparësi pasi që Real është i detyruar të bëjë një ekip nga e para. Dhe është e qartë se kjo nuk arrihet brenda 24 orëve, apo brenda një javë apo muaji. Nevojitet kohë për këtë”.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
IBRA: REAL MADRID ÇKA JE DUKE BËRË?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Të respektohen ligjet duke mbrojtur interesat e udhëtarëve
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrë në pyetje djalin që e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Milazim Kajtazi:Duke lexuarë përmbledhjen me poezi të mikut Agim Gashi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: