kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 TOTTENHAM VIHET PAS RUD VAN NISTELROOY!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arbis
S.Moderator
S.Moderator
arbis

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 21
Location : PriShtina

TOTTENHAM VIHET PAS RUD VAN NISTELROOY! Empty
MesazhTitulli: TOTTENHAM VIHET PAS RUD VAN NISTELROOY!   TOTTENHAM VIHET PAS RUD VAN NISTELROOY! Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 7:14 am

TOTTENHAM VIHET PAS RUD VAN NISTELROOY! 400x400_ruudvannistelrooynew

Trajneri i skuadrës së Tottenham, Harry Redknapp, është duke e shikuar mundësinë e transferimit të sulmuesit holandez të skuadrës Real Madrid, Ruud van Nistelrooy, i cili kohën e fundit është rikthyer nga lëndimi i cili e ka lënë atë jashtë fushës për një kohë të gjatë.

The Daily Mail thotë se Redknapp do të mund ti ofronte sulmuesit Van Nistelrooy një rikthim dramatik në Angli, nëse rusi Roman Pavlyuchenko e braktis klubin anglez.

Sulmuesi rus dëshiron që në çdo lojë të inkuadrohet, para fillimit të Kupës Botërore, gjë e cila do ti ndihmonte atij edhe në përfshirjen e kombëtares ruse të futbollit, ndërsa sulmuesi holandez, ish lojtari i Manchester United është i gatshëm për lojë në Real Madrid.

Redknapp më parë do të kishte sulmuesin me përvojë Van Nistelrooy, në vend të rusit të parehatshëm në klub. / dailymail / foto: madridgalacticos / 27 gusht 2009
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
TOTTENHAM VIHET PAS RUD VAN NISTELROOY!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: