kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 SNEIJDER KALON NË INTER

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arbis
S.Moderator
S.Moderator
arbis

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 21
Location : PriShtina

SNEIJDER KALON NË INTER Empty
MesazhTitulli: SNEIJDER KALON NË INTER   SNEIJDER KALON NË INTER Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 7:15 am

Fantazisti holandez duket se nuk arriti t'i bind krerët e Real Madridit për ta mbajtur atë për edhe një sezon tjetër në Real Madrid.

Kampionët e Italisë, Internazionale, kanë arritur marrëveshje për ta blerë mesfushorin holandez Ëesley Sneijder nga Real Madridi për një shumë prej €15milion.

Sneijder është lojtari i dytë holandez të lëshohet nga Reali, të cilët shpenzuan shumë për të blerë yjet si Kaka, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema dhe Xabi Alonso këtë verë.

Më herët këtë muaj Reali shiti edhe sulmuesin holandez Klaas-Jan Huntelaar në AC Milan. Dy lojtarët tjerë holandez - Rafael Van der Vart dhe Arjen Robben - mund gjitashtu të shiten para mbylljes së afatit kalimtar.

SNEIJDER KALON NË INTER Sneijderxint_300x300
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
SNEIJDER KALON NË INTER
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: