kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Friends | Contact

Gjithcka mbi lola

Female
 
Posts :
32
 
Birthday :
23/05/1991
 
Join date :
26/08/2009
 
Age :
28
 
Location :
prishtine
 
Job/hobbies :
shetitja ne natyre
 
lola
lola
Rank: Princess
Princess
lola friends
lola has no friends yet