kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Friends | Contact

Gjithcka mbi florent

Male
 
Posts :
17
 
Birthday :
11/11/1994
 
Join date :
18/09/2009
 
Age :
24
 
Location :
prishtin / Matiqan
 
Job/hobbies :
Pc-ja
 
florent
florent
Rank: antar fillestar
antar fillestar
florent friends
florent has no friends yet