kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM
kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM
kosovaforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 PALM PIXI VJEN ME 20 TETOR?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r


Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 28
Location : Local Dick C:/hack WeB

PALM PIXI VJEN ME 20 TETOR? Empty
MesazhTitulli: PALM PIXI VJEN ME 20 TETOR?   PALM PIXI VJEN ME 20 TETOR? Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 6:09 am

PALM PIXI VJEN ME 20 TETOR? Palm_pixi

Kompania Palm jo-zyrtarisht ka lajmëruar se telefoni i saj më i ri, i cili njihet me emrin Palm's Pixi do të mund të jetë në shitore për më pak se tri javë nga tani.

Një deklaratë e tillë vjen nga një burim mjaft i besueshëm si BGR, i cili thotë se smartphone nga kompania Palm do të jetë në dyqane më 20 tetor, saktësisht. Telefoni më i ri i Palm pritet që përveç dyqaneve të operatorit Sprint të jetë në shitje edhe në dyqanet e zinxhirit të Best Buy dhe kanaleve tjera të treta, po ashtu.

Çmimi i telefonit ende nuk është bërë i ditur përfundimisht, mriëpo më herët ishte thënë se ky version do të jetë më i lirë se ai paraprak, modelit Palm Pre. Mendohet që Pixi do të ofrohet në treg për 100 dollarë apo më pak, mirëpo kjo ende nuk është bërë e ditur edhe zyrtarisht.

Palm tashmë i ka liruar çmimet e versionit Pre në 150 dollarë, përkundër faktit se telefoni e ka kamerën, ekranit dhe lidhjen më të mirë Wi-Fi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kosovaforum.albanianforum.net
 
PALM PIXI VJEN ME 20 TETOR?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» VJEN TILERA PROCESORI ME 100 BËRTHAMA
» PS3 VJEN ME HARD-DISK TË RI, PREJ 250GB!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: