kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 photoshop online

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: photoshop online   Thu Sep 17, 2009 2:42 pm


_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: photoshop online   Thu Sep 17, 2009 10:23 pm

Bes E kam postu une niher mos bo copy Evil or Very Mad

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
RiNNoHaCKeR
BOSS i forumit
BOSS i forumit
avatar

Posts : 34
Join date : 20/08/2009
Location : Drenas

MesazhTitulli: Re: photoshop online   Fri Sep 18, 2009 8:49 am

qysh me e marr une qit program a
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://argetohu-rini.co.cc
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: photoshop online   Fri Sep 18, 2009 8:58 am

spo boj kopy po qetu duhet me qit se ky osht program okeyyy

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: photoshop online   Fri Sep 18, 2009 9:14 am

Sun donlodohet po weq online osht

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: photoshop online   Fri Sep 18, 2009 9:15 am

e di more po ktu duhet mu lan

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
RiNNoHaCKeR
BOSS i forumit
BOSS i forumit
avatar

Posts : 34
Join date : 20/08/2009
Location : Drenas

MesazhTitulli: Re: photoshop online   Fri Sep 25, 2009 5:22 am

bes boni edhe do tutoriale per photoshop man
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://argetohu-rini.co.cc
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: photoshop online   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
photoshop online
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: programe dhe software :: programe dhe software-
Kërce tek: