kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

njoftim: per tu konektuar ne ChatBox ju lutem shtypeni tastin IDENTIFIKOHU.
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

rregullorja e forumit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

rregullorja

rregullorja
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
34Mon Oct 24, 2011 7:15 pm
weishinia Flat Tax Proposals Are Perpetual Fount of False Promises: View
Asnjë mesazh i ri

prezentohu

prezentohu
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
2380Thu Oct 20, 2011 7:28 pm
qiheitiann Nobody can demand a discount from a freelancer
Asnjë mesazh i ri

kerkesa dhe oferta per anetaret

kerkesa dhe oferta per anetaret
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
411Thu Oct 27, 2011 1:34 am
zhendeainia Game 6 of World Series postponed to today
Asnjë mesazh i ri

reklama

reklama
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
714Wed Nov 02, 2011 7:08 pm
kuaiguonianlo Europe's Greece Ultimatum
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** Empty
 

muzikë

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

muzikë shqiptare

muzikë shqiptareupload muzika shqiptare
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
428Fri Oct 16, 2009 2:20 pm
besnik hack3r Kenge nga F.K
Asnjë mesazh i ri

muzikë e huaj

muzikë e huajupload muzika te huaja
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
47Fri Nov 04, 2011 1:29 am
youxieshi Jamie McCourt gets four homes, Frank McCourt gets two
Asnjë mesazh i ri

albume shqip

albume shqip
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
26Fri Oct 16, 2009 6:42 am
MΣПDIM ZΣKΛ Hitet me te fundit 2009
Asnjë mesazh i ri

kenge me klipe shqip

kenge me klipe shqip
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
57Thu Nov 10, 2011 7:32 pm
snowlin42 Evening magnificence deal with: Stay clear of ones office’s cologne suspend on this practical very little tip.
Asnjë mesazh i ri

kenge me klipe te huaja

kenge me klipe te huaja
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
1919Fri Sep 18, 2009 9:32 am
MΣПDIM ZΣKΛ G-Unit - The Mechanic
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** Empty
 

filma

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

filma

filma
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
15105Tue Nov 03, 2009 11:38 am
MΣПDIM ZΣKΛ Shum Filma Romance Ketu
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** Empty
 

argetim dhe biseda te lira

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

teme e lire

teme e liremun me fol qka dush po jo me hap tema palidhje
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
20207Wed Jan 20, 2010 5:47 pm
niki Shkruj Numrin e radhes
Asnjë mesazh i ri

humor

humor
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
54340Tue Nov 03, 2009 8:48 am
besnik hack3r te gjiha vicat ktu mos qelni tema
Asnjë mesazh i ri

dizajne

dizajne
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
89Mon Oct 12, 2009 6:02 am
besnik hack3r brusha sa dush veq a jeni qe i merrni hehe
Asnjë mesazh i ri

pyetje dhe pergjigje

pyetje dhe pergjigjeprobleme rreth PC tuaj
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
620Tue Dec 01, 2009 5:00 am
XXXL  Problem me mikrofon?
Asnjë mesazh i ri

sporti

sportite rejat nga sporti futboll, basketboll, hendboll etj.
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
105128Sun Sep 19, 2010 3:22 pm
Nazzko Uefa Champions League History
Asnjë mesazh i ri

kuriozitete

kuriozitete
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
39126Tue Nov 03, 2009 8:06 am
MΣПDIM ZΣKΛ Gatuhet qoftja më e madhe në botë
Asnjë mesazh i ri

SMS falas

SMS falas
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
423Tue May 03, 2011 4:48 am
valo +37744858018
Asnjë mesazh i ri

Sondazhe

Sondazhe
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
522Tue Nov 03, 2009 2:01 pm
besnik hack3r Kush Eshte??
Asnjë mesazh i ri

albumi fotografik

albumi fotografikvendos foto te ndryshme
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
8106Tue Jan 19, 2010 12:59 pm
ibrahim foto abstrakte
Asnjë mesazh i ri

poezi

poezipoezi te ndryshme si dhe poezi dashurie
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
6206Tue Nov 03, 2009 12:23 pm
valdrinn te gjitha poezit dashurie ktu
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** Empty
 

Dashuria & Sexy ...

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

18 +

18 +Keshillohen antaret qe jan mbi 18 vjet mos te gjenden ne kete forum
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
14Tue Jan 19, 2010 1:09 pm
ibrahim Vetem 18+
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** Empty
 

Kendi kulturor

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Mjekesia

MjekesiaGjithcka mbi Shendetin dhe Mjeksine.
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
34Wed May 05, 2010 5:31 am
gjelba Fara e Zezë (Nigella Sativa), Ilaci i çdo Sëmundjeje
Asnjë mesazh i ri

Kuzhina

Kuzhinareceta dhe pergatitje te ndryshme
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
2630Thu Oct 29, 2009 8:59 am
valdrinn Roladë mozaik
Asnjë mesazh i ri

Letersia & Historia Shqiptare

Letersia & Historia ShqiptareShkrime,thenie,proverba,fjale te urta nga letersia si dhe historia Shqiptare.
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
711Thu Oct 29, 2009 8:17 am
MΣПDIM ZΣKΛ Historia e Shqipërisë e filmuar
Asnjë mesazh i ri

Revista Thashetheme per VIP

Revista Thashetheme per VIPThashetheme vipash shkrime informacione nga vipat shqiptar dhe te huaj.
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
13Mon Oct 12, 2009 6:22 am
besnik hack3r Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare.
Asnjë mesazh i ri

Gjuhë te Huaja

Gjuhë te HuajaDisa fjale te huaja ne Gjermanisht,Italisht dhe Anglisht.
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
37Fri Oct 23, 2009 5:08 am
MΣПDIM ZΣKΛ Anglisht-Shqip
Asnjë mesazh i ri

Fjalë të urta

Fjalë të urtaShprehje dhe fjale te urta Shqiptare
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
13Sun Oct 18, 2009 5:38 am
MΣПDIM ZΣKΛ FJELE TE URTA POPULLORE
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** Empty
 

programe dhe software

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

programe dhe software

programe dhe software
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
1725Mon Mar 28, 2011 8:47 am
leoeo Autoshkolla Kategoria B kejt libri
Asnjë mesazh i ri

lojera - games

lojera - games
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
4475Sun Oct 03, 2010 7:24 am
Muja Gjejeni moshen e mendjes suaj
Asnjë mesazh i ri

chat program

chat program
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
26Thu Aug 27, 2009 9:27 am
besnik hack3r Chatt
Asnjë mesazh i ri

telefona

telefonaghithqka per telefona mobile wallpaper scrrensaver theme etj.
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
1013Mon Nov 02, 2009 8:20 am
valdrinn CILAA
Asnjë mesazh i ri

kerko programe ose lojra

kerko programe ose lojrakerko programe ose lojra qe te nevoiten
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
14Fri Nov 13, 2009 3:22 pm
besnik hack3r ni RPOGRAM
Asnjë mesazh i ri

CS counter strike

CS counter strike
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
79Sun Oct 11, 2009 11:53 am
besnik hack3r IP sa dush me SXE dhe pa SXE
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** Empty
 

e-books dhe tutoriale

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

e-books

e-bookslibrat elektronike
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
1420Thu Oct 29, 2009 11:32 am
besnik hack3r PC World - October 2009
Asnjë mesazh i ri

tutorial

tutorialtutorial te ndryshme rreth PC dhe gjithqka tjeter
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
2945Tue Nov 10, 2009 3:45 pm
AlbaReal Nese keni problem me msn 8.1 rregullo shum leht osht
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** Empty
 

Horror

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

horror

horror
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
46Mon Oct 12, 2009 6:32 am
besnik hack3r Skena Horrori
Asnjë mesazh i ri

horror foto

horror foto
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
18Sun Oct 18, 2009 11:25 am
besnik hack3r HorroRR Photo
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** Empty
 

feja islame

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

feja islame

feja islame
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
1718Thu Jan 21, 2010 5:58 am
hyseni pz BALLAFAQİMET E RİNİSE
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** Empty
 

jeta

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

shkenca

shkenca
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
810Thu Oct 29, 2009 8:32 am
MΣПDIM ZΣKΛ Fakte Shkencore
Asnjë mesazh i ri

teknologjia

teknologjia
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
7074Tue Nov 03, 2009 5:46 am
besnik hack3r PREZANTOHET BLACKBERRY BOLD 9700!
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** Empty
 

shporta

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

shporta

shporta
Moderatorët: Moderators, S.Moderator
1223Fri Jun 11, 2010 12:48 pm
besnik hack3r aggagagaga
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 1872 artikuj
Forumi ka 266 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Besi
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sat Nov 24, 2012 10:43 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ administrator ][ banned ][ princess ][ V I P ][ Moderators ][ S.Moderator ][ BoSS i Forumit ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur