kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Forum menu
F.K. ne Facebook
f

Tema Fundit
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Sondazh
Cila Femer Shqiptare Mendoni Se eshte me seksi??
Genta Ismaili
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcap0%FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Adelina Ismaili
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcap50%FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap
 50% [ 4 ]
Arta Bajrami
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcap0%FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Elvana Gjata
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcap0%FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Dafina Zeqiri
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcap13%FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Bleona Qerreti
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcap0%FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zanfina ismaili
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcap0%FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Qiljeta
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcap25%FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap
 25% [ 2 ]
Zajmina Vajsari
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcap13%FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Tuna
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcap0%FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nora Istrefi
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcap0%FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 8
FJALOR 55 gjuhe

http://www.photo-bon.com/en/translation%20icon.jpg

Emisione argetuese
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Top posters
besnik hack3r (605)
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcapFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Voting_barFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap 
MΣПDIM ZΣKΛ (447)
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcapFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Voting_barFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap 
valdrinn (405)
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcapFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Voting_barFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap 
arbis (216)
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcapFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Voting_barFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap 
RiNNoHaCKeR (34)
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcapFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Voting_barFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap 
lola (32)
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcapFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Voting_barFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap 
florent (17)
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcapFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Voting_barFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap 
hyseni pz (17)
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcapFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Voting_barFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap 
florim (10)
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcapFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Voting_barFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap 
adi (9)
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_lcapFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Voting_barFoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Vote_rcap 
Programe qe ju nevojiten
  
  
  
  
  
  
  
 
Si te Falemi - mesohu
Falja e Namazit
Ezani
Kur'ani Fisnik
PREZANTOHET BLACKBERRY BOLD 9700!
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 10:29 am nga besnik hack3r
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali 0,1425,sz=1&i=214880,00
Kompanitë RIM, AT & T dhe T-Mobile të mërkurën njoftuan për modelin më të ri të BlackBerry Bold, version e hollë të koduar me numrin 9700.


Modeli Bold 9700 është një telefon i zgjuar me rezolucion dhe shpejtësi të lartë të lartë, me një “trackpad optik” në vend të …


[ Më shumë ]
Komentet: 2
RISI: GOOGLE SOCIAL SEARCH!
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 10:33 am nga besnik hack3r
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Google_1507306c
Google Social Search është një mënyrë e re për ti bërë rezultatet e kërkimit tuaj edhe më të rëndësishme, pasi që kompania ka shtuar një seksion i cili është dedikuar për përmbajtje që është shkruar nga miqtë apo të njohurit tuaj.

Nëse pyesni nëse diçka këtu është e rëndësishme atëherë …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
VJEN TILERA PROCESORI ME 100 BËRTHAMA
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 10:33 am nga besnik hack3r
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Tilera-x100-Core
Harrojini procesorët dual-core (dy bërthama) dhe quad-core (katër bërthama):

Një kompani gjysmëpërcjellësish premton të paketojë 100 bërthama në një procesor që mund të përdoret në aplikacione që kanë nevojë për fuqi të madhe përpunimi kompjuterik si video konferenca, stacione bazë wireless, …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
MACBOOK MË I LIRË NGA APPLE!
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 10:32 am nga besnik hack3r
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali 2948902578_736413f228
Ka ardhur edhe një njoftim i ri nga kompania Apple, në të cilin thuhet se së shpejti do të prezantohet në version i ri, më i lirë i netbook-ut të famshëm, MacBook.

Nga ky njoftim nuk është dhënë ndonjë paralajmërim se kompania Apple do ta ofrojë modelin e ri me çmimin e njëjtë ose të ngjashëm …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
APPLE PREZANTON MAGIC MOUSE!
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 10:32 am nga besnik hack3r
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Magicmouse.001

Apple ka thyer dekadën e gjatë të projektimit të mous-ëve të tmerrshëm, me modelin e ri “multitouch”, i njohur si Magic Mouse, i cili vjen me lidhje wireless, edhe pse karakteristikat e tij janë disi të kufizuara në funksionalitetin e tij në multitouch.


Në qoftë se versionet e mëparshme të mousit …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
SAMSUNG PREZANTON LED BACKLIT HD TV!
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 10:31 am nga besnik hack3r
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Samsungneedle
Samsung ka prezantuar televizorin më të hollë që është prodhuar ndonjëherë. Modeli i ri 40- inç, Led Backlit HD TV, është vetëm 3 mm i trashë, aq sa modeli që publikoi Sony Xel-1 OLED TV.

Ky model thuajse e bën modelin Panasonic Z-1 Plazma që është vetëm 1-inç i trashë të duket “topolak” dhe modelin ekzistues …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
ACER E PREZANTON TELEFONIN E ZGJUAR – LIQUID!
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 10:30 am nga besnik hack3r
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali IMG_0240
Për herë të parë janë parë imazhet e telefonit të ri nga Acer, përkatësisht bëhet fjalë për një “smartphone” i cili është i bazuar në sistemin operativ të kompanisë Google, Android.

Modeli i smartphone nga Acer është i koduar me emrin Liquid, dhe imazhet e para të këtij telefoni tashmë kanë rrjedh …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
SONY ERICSSON E LANSON MODELIN, AINO!
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 10:29 am nga besnik hack3r
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Aino_top_bkg
Vetëm disa muaj pasi ishte paralajmëruar se do të lansohet për herë të parë, Sony Ericsson ka lansuar edhe zyrtarisht modelin Aino në SHBA


Kjo mrekulli e GSM-it me një bukuri të mprehtë, posedon një ekran me 3-inç, 432x240, ekran të ndjeshëm në prekje, një tastierë rrëshqitëse, një kamerë prej …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
FACEBOOK ME POLITIKA TË REJA!
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 10:28 am nga besnik hack3r
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Facebook
Duke kërkuar një mënyrë për të shmangur ankesat e konsumatorëve ,të ngjashme me ato për “Kushtet e Shërbimit të Facebook” ditë më parë kompania lëshoi një propozim në publik për vlerësim bë lidhje me ndryshimin e politikave të reja për privatësinë e përdoruesit.

Rrjeti gjigant social në internet ka …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
KUJDES: EDHE GJYSHJA NË FACEBOOK!
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 11:33 am nga arbis
Facebook nuk përdoret vetëm nga të rinjtë. Në Gjermani, për shembull, nga 4.3 milion anëtarë të Facebook, 120.000 prej tyre janë më të vjetër se 50 vjet.


Ata publikojnë fotot personale, shkruajnë mesazhe për fëmijët dhe nipërit e mbesat e tyre, duke u munduar që të mbesin në kontakt me të njohurit, me të cilët u takuan me pushime verore. Birgite, e cila ka 54 vjet, …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
PËR HERË TË PARË: PRINTER LASER ME “TOUCHSCREEN”!
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 9:53 am nga valdrinn
Image and video hosting by TinyPic
Kompania Lexmark të martën prezantoi atë që e quan printerin e parë me “pikturë njëngjyrëshe” në industrinë e printerëve laser të pajisur me një ekran të ndjeshëm në prekje, modelin T656dne.

Falë printeri kolor me ekran LCD prej 7-inç, në këtë printer përdoruesit mund të përdorin aplikacione të tilla si format dhe preferencat apo edhe eko-funksionet për të …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
FACEBOOK DHE TWITTER I BASHKËNGJITEN GOOGLE!
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 9:48 am nga valdrinn
Image and video hosting by TinyPic
Per here te pare, kompanite si Facebook dhe Twitter i bashkengjiten kompanise gjigante Google, per te mbeshtetur nje kauze te perbashket.

Në pritje të rregullave të reja që Komisioni Federal i Komunikacionit amerikan do ti vendos në lidhje me neutralitetin e internetit, një grup prej njëzet kompanive të internetit i dërguan nga një letër presidentit të këtij komisioni Julius …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
CEO, GOOGLE! UEBI DO TË NDRYSHOJË!
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Icon_minitimeFri Oct 23, 2009 7:25 am nga valdrinn
Eric Schmidt, kryetar i bordit dhe CEO i Google Inc, foli para rreth 5.000 drejtorëve të teknologjisë së informacionit në Orlando, në një konferencë të teknologjisë.

Një ueb ku gjuha kineze është gjuhë dominuese, ku lidhjet janë aq të shpejta sa që dallimet në mes audio, video dhe përmbajtjes me tekst do të jenë të paqarta, është ndoshta vetëm pesë vjet larg, tha kreu …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
ACER ME LAPTOP 3-D!
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Icon_minitimeFri Oct 23, 2009 7:22 am nga valdrinn
Me nisjen e Windows 7 gjatë kësaj jave, prodhuesit e kompjuterëve janë duke u përpjekur të bëjnë disa gjëra të reja, duke përfshirë laptopë me ekranet me prekje.

Laptopi i quajtur Acer Aspire 5738DG-6165 ka një ekran me 15,6 inç që me ndihmën e disa syzeve të veçanta, duket se ofron opsione të reja, nëse përdoret me lojërat apo filmat e duhur. Ndërsa, kompania Acer Inc …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
FACEBOOK DHE TWITTER I BASHKËNGJITEN GOOGLE!
FoRuMi KoSoVa **argetohu ketu** - portali Icon_minitimeFri Oct 23, 2009 7:21 am nga valdrinn
Per here te pare, kompanite si Facebook dhe Twitter i bashkengjiten kompanise gjigante Google, per te mbeshtetur nje kauze te perbashket.

Në pritje të rregullave të reja që Komisioni Federal i Komunikacionit amerikan do ti vendos në lidhje me neutralitetin e internetit, një grup prej njëzet kompanive të internetit i dërguan nga një letër presidentit të këtij komisioni Julius …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Kenge nga ForumiKosova


Moti sot

www.prishtina-chat.tk

http://i33.tinypic.com/bfew7k.png

www.prishtina-chat.tk
the best chat forever

visit here


Statistikat
Forumi ka 266 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Besi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 1872 artikuj v 620 temat
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sat Nov 24, 2012 10:43 am
Adresa juaj
Meine IP und SpeedCheck
Top 5 Shfletuesit

http://blogs.nitobi.com/alexei/wp-content/uploads/2008/03/internet_explorer_7_logo.png

http://chiralsoftware.com/images/firefox-logo.png

http://3.bp.blogspot.com/_Fw4BZ6O1Rrw/Sjple9KPbbI/AAAAAAAACsc/uZflBXTeh84/s400/Safari+Logo.png

http://i35.tinypic.com/insbjs.png

http://i35.tinypic.com/2zyiume.png

REKLAMA JUAJ KETU

Sharko radio

 Radio Kosova e Lirë 
 Radio Vati 
 Radio K4 
 Radio Kosova 
 Blue Sky Radio

Shkarko filma