kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 reklama per chat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arbis
S.Moderator
S.Moderator
arbis

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 21
Location : PriShtina

reklama per chat Empty
MesazhTitulli: reklama per chat   reklama per chat Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 2:09 pm

reklamoni chatin tuaj ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
RiNNoHaCKeR
BOSS i forumit
BOSS i forumit
RiNNoHaCKeR

Posts : 34
Join date : 20/08/2009
Location : Drenas

reklama per chat Empty
MesazhTitulli: Re: reklama per chat   reklama per chat Icon_minitimeFri Oct 09, 2009 8:35 am

www.hack-dr e ka chatin mrena ne ta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://argetohu-rini.co.cc
 
reklama per chat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: reklama-
Kërce tek: