kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 reklama e websiteve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

reklama e websiteve Empty
MesazhTitulli: reklama e websiteve   reklama e websiteve Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 6:36 am

kush ka ma shum se 20 poste mun me reklamu webin e vet ktu por me ni kusht qe ne web a po ne forum te ti te jet simboli i kosova forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
RiNNoHaCKeR
BOSS i forumit
BOSS i forumit
RiNNoHaCKeR

Posts : 34
Join date : 20/08/2009
Location : Drenas

reklama e websiteve Empty
MesazhTitulli: Re: reklama e websiteve   reklama e websiteve Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 1:18 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://argetohu-rini.co.cc
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

reklama e websiteve Empty
MesazhTitulli: Re: reklama e websiteve   reklama e websiteve Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 1:58 pm

shum forum i mir veq Arrow

_________________
reklama e websiteve Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
reklama e websiteve 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
simple
antar fillestar
antar fillestar
simple

Posts : 1
Join date : 31/10/2009

reklama e websiteve Empty
MesazhTitulli: Re: reklama e websiteve   reklama e websiteve Icon_minitimeSat Oct 31, 2009 4:30 pm

djema qe qiky usht se e pasna ba gabim aty webin qe edhe niher www.***-****.tk
___________________________________________________________________________________________________
mfal lexojii rregullat na mujna me toleru per antaret e grupeve po jo edhe antar e thjeshte mfal kur ti plotesojsh kushtet mun me postu forum a webin tan me tmiraa nga staffi F.K
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
reklama e websiteve Empty
MesazhTitulli: Re: reklama e websiteve   reklama e websiteve Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
reklama e websiteve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: reklama-
Kërce tek: