kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 www.*****.***

Shko poshtë 
AutoriMesazh
florim
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 10
Join date : 27/08/2009

www.*****.*** Empty
MesazhTitulli: www.*****.***   www.*****.*** Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 2:13 pm

qeky o webi jemedit by besnik hack3r

a i yti koka a , ec more plotsoi kushtet tani reklamo sa dush qyre @@
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
www.*****.***
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: reklama-
Kërce tek: