kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Trucker 2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Trucker 2 Empty
MesazhTitulli: Trucker 2   Trucker 2 Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 7:07 am

Minimum System: Windows XP/512 MB RAM, Vista/1GB RAM Graphics card: Pixel Shader 2.0
Recommended: System: Windows XP/1 GB RAM, Vista/2GB RAM Graphics card: Pixel Shader 3.0

rapidshare.com Trucker.2-RiTUEL.part1.rar
rapidshare.com Trucker.2-RiTUEL.part2.rar

_________________
Trucker 2 2usty6r
Trucker 2 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
Trucker 2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: programe dhe software :: lojera - games-
Kërce tek: