kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 :P:P

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

:P:P Empty
MesazhTitulli: :P:P   :P:P Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 7:47 am


_________________
:P:P 2usty6r
:P:P 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

:P:P Empty
MesazhTitulli: Re: :P:P   :P:P Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 7:48 am

a po ju pelqen a jo?

_________________
:P:P 2usty6r
:P:P 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

:P:P Empty
MesazhTitulli: Re: :P:P   :P:P Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 8:00 am

shum e fort
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

:P:P Empty
MesazhTitulli: Re: :P:P   :P:P Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 9:19 am

po kjo osht e fort shum per portal qa po menoni a

_________________
:P:P Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
:P:P 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
Sponsored content
:P:P Empty
MesazhTitulli: Re: :P:P   :P:P Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
:P:P
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: muzikë :: muzikë shqiptare-
Kërce tek: