kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Qite emrin tek ora ne PC

Shko poshtë 
AutoriMesazh
RiNNoHaCKeR
BOSS i forumit
BOSS i forumit
RiNNoHaCKeR

Posts : 34
Join date : 20/08/2009
Location : Drenas

Qite emrin tek ora ne PC Empty
MesazhTitulli: Qite emrin tek ora ne PC   Qite emrin tek ora ne PC Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 8:00 am

per me e qit emrin tek ora ne pc duhet te shkojme keshtu:

1.shkojme {Start}

2.pastaj shkojme tek {Control Panel}

3.pastaj klikojm tek {Date,Time,Language and Regional Options}

4.klikojm {Regional Options and Language}

5.Klikojme tek {Costumize..}

6.{Time}

7.Aty tek time format e shkruajm kshtu {HH:mm '*Dj RiNNi*' } ne vend te Dj RiNNi mund ta shkruani emrin tuaj ...!

Shpresoj qe keni kuptuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://argetohu-rini.co.cc
 
Qite emrin tek ora ne PC
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: e-books dhe tutoriale :: tutorial-
Kërce tek: