kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 menaxhoni ekipin tuaj te preferuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

menaxhoni ekipin tuaj te preferuar Empty
MesazhTitulli: menaxhoni ekipin tuaj te preferuar   menaxhoni ekipin tuaj te preferuar Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 8:50 am

http://www.menaxherfutbolli.com/?lang=albanian&ref=flag
Eshe football manager online
Eshte shum e fort

_________________
menaxhoni ekipin tuaj te preferuar 2usty6r
menaxhoni ekipin tuaj te preferuar 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

menaxhoni ekipin tuaj te preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: menaxhoni ekipin tuaj te preferuar   menaxhoni ekipin tuaj te preferuar Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 1:31 pm

shum loj e for eshte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
menaxhoni ekipin tuaj te preferuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: programe dhe software :: lojera - games-
Kërce tek: