kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Seedorf : Shpresoj që Beckham të arrijë marrveshjen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Seedorf : Shpresoj që Beckham të arrijë marrveshjen Empty
MesazhTitulli: Seedorf : Shpresoj që Beckham të arrijë marrveshjen   Seedorf : Shpresoj që Beckham të arrijë marrveshjen Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 12:31 pm

Clarence Seedorf është i eksituar në lidhje me ardhjen e mesfushorit të LA Galaxy David Beckham në AC Milan.
Beckham tha pas fitores së Anglisë 3-0 ndaj Bjellorusisë në natën e të mërkurës që marrëveshja për të për t'iu ribashkuar rosonerëve gjatë mercatos së dimrit është e gatshme- një lëvizje që ai dëshiron të bëjë për të përmirësuar shanset e tij për në Kupën e Botës me Anglinë.
Holandezi Seedorf tha: "Bekham me siguri mund të ndihmojë Milanon. Unë do jem shumë i lumtur nëse ai e kthehet.
"Ne u bëmë miqtë e tij të gjatë qëndrimit të tij këtu, dhe për këtë arsye ajo do tmë bënte më të lumtur nëse ai do të kthehej prap.
"Unë kam qenë në kontakt me të disa herë dhe, nëse marrëveshja mund të bëhet, kjo do të jetë një hap i mirë për Milanin dhe për atë gjithashtu i cili deshiron ti realizojë ëndrrat personale me Kombëtaren.
"Ai është një lojtar i cili tashmë ka dhënë një kontribut të rëndësishëm në Milano dhe unë jam i bindur se ai do të vazhdojë të bëjë kështu, nëse ai kthehet në Milano."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Seedorf : Shpresoj që Beckham të arrijë marrveshjen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: