kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM
kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM
kosovaforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Leshataku më i madh në botë hyn në operacion

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ


Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 30
Location : Prishtin☺

Leshataku më i madh në botë hyn në operacion Empty
MesazhTitulli: Leshataku më i madh në botë hyn në operacion   Leshataku më i madh në botë hyn në operacion Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 8:09 am

Leshataku më i madh në botë hyn në operacion 2hxyko7

Yu Zhenhuan, ka 32 vjet dhe 96 për qind të trupit të mbuluar me qime. Pasi që nuk ka arritur të merr një rol në filmin e dëshiruar, ka vendosur të ndërmarr një hap të ri, t’i nënshtrohet operacionit plastik.

“Njeriu majmun” ka qenë i bindur se pikërisht për shkak të qimeve të tij të shumta do të merrte rolin kryesor në adaptimin televiziv të filmit klasik kinez “Udhëtimi për në Perëndim”, në të cilin është dashur të luaj majmunin, mirëpo për habi të tij regjisori e ka refuzuar sepse nuk është tërheqës sa duhet.

"Kam menduar se jam kandidati më i mirë sepse dukem si majmun dhe pseudonimin madje e kam njeriu-majmun", ka thënë leshataku kinez.

"Kam lexuar një libër dhe kam gjetur një frizer profesional të më shndërrojë në majmun të vërtetë. Megjithatë, kam rënë në audicion sepse nuk jam dukur ‘bukur’ sa duhet”, ka shtuar ai.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mendizeka.tk
 
Leshataku më i madh në botë hyn në operacion
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: kuriozitete-
Kërce tek: