kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 dardannnnn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AstronauT
antar fillestar
antar fillestar
AstronauT

Posts : 2
Join date : 30/10/2009

dardannnnn Empty
MesazhTitulli: dardannnnn   dardannnnn Icon_minitimeFri Oct 30, 2009 4:21 pm

Un jam Dardani
Jam nga Gjakova
Jam 15 vjeqar
hobi muzika dizajni hendbolli etj..
add per te kontaktu: d_ardan_f@hotmail.com
forum kam
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

dardannnnn Empty
MesazhTitulli: Re: dardannnnn   dardannnnn Icon_minitimeSat Oct 31, 2009 4:44 am

Mir Se ERdhe Dardan ne forumin ton

_________________
dardannnnn 2usty6r
dardannnnn 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

dardannnnn Empty
MesazhTitulli: Re: dardannnnn   dardannnnn Icon_minitimeSat Oct 31, 2009 2:17 pm

mri se edeeeee

_________________
dardannnnn Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
dardannnnn 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

dardannnnn Empty
MesazhTitulli: Re: dardannnnn   dardannnnn Icon_minitimeSat Oct 31, 2009 3:05 pm

Mir Se Erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
dardannnnn Empty
MesazhTitulli: Re: dardannnnn   dardannnnn Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
dardannnnn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: prezentohu-
Kërce tek: