kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 CILAA

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

CILAA Empty
MesazhTitulli: CILAA   CILAA Icon_minitimeSun Nov 01, 2009 3:51 am

cila kompani mendobni qe eshte me e mira per TELEFONAA un mendoj qe S.E

_________________
CILAA Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
CILAA 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

CILAA Empty
MesazhTitulli: Re: CILAA   CILAA Icon_minitimeSun Nov 01, 2009 5:12 am

Valla Si nokia ska asnjo

_________________
CILAA 2usty6r
CILAA 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

CILAA Empty
MesazhTitulli: Re: CILAA   CILAA Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 8:20 am

s.e
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
CILAA Empty
MesazhTitulli: Re: CILAA   CILAA Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
CILAA
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: programe dhe software :: telefona-
Kërce tek: