kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Barça më e forta në botë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Barça më e forta në botë Empty
MesazhTitulli: Barça më e forta në botë   Barça më e forta në botë Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 12:06 pm

Futbollisti i Rubin Kazanit Alejandro Dominguez i ka thënë webfaqes së Uefa-s, se skuadra e Barcelonës është më e forta në botë.
" Nuk ka dyshim se kjo skuadër është më e forta në botë. Në këtë ndeshje nuk do të jetë Barcelona e ndeshjes së kaluar" u shpreh Dominguez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Barça më e forta në botë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: