kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 mirdita

Shko poshtë 
AutoriMesazh
florim
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 10
Join date : 27/08/2009

mirdita Empty
MesazhTitulli: mirdita   mirdita Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 6:04 am

un jam florimi nga dardania shpresoj qe ka me kalu mir lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

mirdita Empty
MesazhTitulli: Re: mirdita   mirdita Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 6:15 am

mir se erdhe

_________________
mirdita Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
mirdita 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
arbis
S.Moderator
S.Moderator
arbis

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 21
Location : PriShtina

mirdita Empty
MesazhTitulli: Re: mirdita   mirdita Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 7:09 am

mir se erdhe ne forumi nnr .1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Princess
Princess
lola

Posts : 32
Join date : 26/08/2009
Age : 28
Location : prishtine

mirdita Empty
MesazhTitulli: Re: mirdita   mirdita Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 7:35 am

mirë se erdhe ne forumin tonë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumikosova.tk
Sponsored content
mirdita Empty
MesazhTitulli: Re: mirdita   mirdita Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
mirdita
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: prezentohu-
Kërce tek: