kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 KENYON LARGOHET NGA CHELSEA!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

KENYON LARGOHET NGA CHELSEA! Empty
MesazhTitulli: KENYON LARGOHET NGA CHELSEA!   KENYON LARGOHET NGA CHELSEA! Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 12:51 pm

Kenyon, i cili u bë një nga blerjet e para nga Roman Abramovich, kur ai u largua nga Manchester United në vitin 2003, do të largohet nga ky klub në fund të tetorit, por do të vazhdojë të përfaqësojë Chelsea-në në forma tjera, të ndryshme.

Kenyon tha: "Kam ndërmend të marrë një kohë pushim, dhe të dal jashtë futbollit aktiv, ndërsa më duhet të marrë parasysh se çfarë do të bëj tjetër, por unë jam i sigurt unë kam së paku një sfidë e madhe e cila ka mbetur në mua. Unë jam shumë krenar për kohën e kaluar në Chelsea dhe kam miqësi me të gjithë këtu.

"Unë kam qenë në futboll për 15 vite dhe unë mund të them me shumë kënaqësi se përvoja ime në Chelsea, është njëra nga më të mira që kam pasur. / telegraph / foto: bbc / 16 shtator 2009KENYON LARGOHET NGA CHELSEA! Kenyon

_________________
KENYON LARGOHET NGA CHELSEA! Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
KENYON LARGOHET NGA CHELSEA! 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
KENYON LARGOHET NGA CHELSEA!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: