kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Mir se ju gjeta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ArianSs
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 4
Join date : 20/09/2009

Mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Mir se ju gjeta   Mir se ju gjeta Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 12:17 am

Tung un jam Ariani nga Ferizaji 15 vjeqar

Shpresoj te kaloj mir me ju :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjeta   Mir se ju gjeta Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 12:21 am

mir se erdhe ne forumin ton shpresoj ki me kalu mir me ne

_________________
Mir se ju gjeta Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Mir se ju gjeta 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
lola
Princess
Princess
lola

Posts : 32
Join date : 26/08/2009
Age : 28
Location : prishtine

Mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjeta   Mir se ju gjeta Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 12:46 am

besnik hack3r shkruajti:
mir se erdhe ne forumin ton shpresoj ki me kalu mir me ne


mir se erdhe nforum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumikosova.tk
ArianSs
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 4
Join date : 20/09/2009

Mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjeta   Mir se ju gjeta Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 12:52 am

Mir se ju gjeta :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjeta   Mir se ju gjeta Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 1:47 am

Mir Se erdhe

_________________
Mir se ju gjeta 2usty6r
Mir se ju gjeta 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
Sponsored content
Mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjeta   Mir se ju gjeta Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mir se ju gjeta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: prezentohu-
Kërce tek: