kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët Empty
MesazhTitulli: Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët   Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 8:41 am

Ylli i Real Madridit Ricardo Kaka beson se sfida e nesërme me Milanin në stadiumin gjigant San Siro do të jetë e vështirë.
" Duke e parë dhe llogaritur gjithë atë kohë që kam kaluar tek Milani unë jam duke menduar se tifozët do të më presin mirë. Do të jetë një ndeshje e vështirë për ne" deklaroi Braziliani 27 vjeçar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët Empty
MesazhTitulli: Re: Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët   Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 8:42 am

o ishalla me voo te gjujn huahuahua
ishalla kamt tu thehen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët Empty
MesazhTitulli: Re: Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët   Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 8:42 am

u taqi more nanen e KAKA's ani ty me te mirprit ik more se po ta qin zoti nanen

_________________
Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët 2usty6r
Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët Empty
MesazhTitulli: Re: Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët   Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 9:00 am

bravo bre mendim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët Empty
MesazhTitulli: Re: Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët   Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kaka: Presë mikëpritje nga tifozët
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: