kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nesta: Kaka frigohet nga Milano

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Nesta: Kaka frigohet nga Milano   Wed Oct 21, 2009 6:51 am

Futbollisti i Milanos Alessandro Nesta ka spjeguar se ish shoku i tij i
skuadrës Kaka i frigohet Milanos. ''Unë nuk do të lejojë atë që sot të
shënojë gol. Kaka na njehë neve mirë dhe frigohet nga ne. Ai e dinë
shumë mirë se ne në Ligën e Kmapionëve luajmë mirë. Është kënaqësi të
luashë kundër atij. Ne dijmë që Kaka është i shpejtë, por do të
mbrohemi mirë''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nesta: Kaka frigohet nga Milano
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: