kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 FITONI KUNDËR INTER, DO TË FITONI SKUDETON!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

FITONI KUNDËR INTER, DO TË FITONI SKUDETON! Empty
MesazhTitulli: FITONI KUNDËR INTER, DO TË FITONI SKUDETON!   FITONI KUNDËR INTER, DO TË FITONI SKUDETON! Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 2:22 pm

FITONI KUNDËR INTER, DO TË FITONI SKUDETON!
Legjenda i Milan, Paolo Maldini ka vënë benzin në flakën tashmë të ndezur rreth superderbit të Milanit që do të zhvillohet këtë fundjavë.

Paolo Maldini ka deklaruar se nëse klubi i tij arrin ta mposht Inter dhe të sigurojnë Scudetton këtë stinor.

Milan janë dy pikë përpara Inter në tabelë pas lojës së parë, dhe mbrojtësi legjendar beson se janë pikë shumë të rëndësishme.

'Ato dy pikë janë të vlefshme dhe rëndësishme,' shtoi ai. 'Të themi se Milan do të ishte dy pikë prapa pas një para-stinori jo të mirë që patëm. A mund ta imagjinoni se cfarë presioni do kishin kolegët e mi?'

'Por tani Milan mund të përgatitet për derbin në mënyrën më të mirë.'
'Fitorja në këtë derbi do të krijonte shumë entuziazëm dhe pas avantazhit prej 5 pikëve do të jetë shumë më e lehtë.'

'Nëse e mposhtim Inter, atëherë mund të mendojmë për titullin.'
[img][/img]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
FITONI KUNDËR INTER, DO TË FITONI SKUDETON!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: