kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DELL VOSTRO, NJË DESKTOP PËR BIZNES!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: DELL VOSTRO, NJË DESKTOP PËR BIZNES!   Fri Sep 18, 2009 8:55 am

Kompania Dell ka paralajmëruar lansimin në tregun e Britanisë së Madhe, modelin e saj të kompjuterit personal, Vostro, i cili është i dedikuar për përdoruesit e bizneseve.

Ky model është paralajmëruar që në muajin qershor, i koduar nën emrin Vostro all-in-one, ndërsa është i dizajnuar që të marrë sa më pak hapësirën e zyrës. Sistemi i tij ësht ëi integruar në shtëpizën ku gjendet edhe ekrani LCD, kështu që ky kompjuter merr vetëm hapësirën ku duhet të vendosen monitori dhe tastiera.

Edhe përkundër formatit mjaft kompakt, ky sistem ofron edhe specifikat standarde, duke përfshirë këtu edhe drajvin optik, Ethernet giga-bitësh, si dhe mundësi të lidhjes me Wi-Fi dhe procesorët Dual nga Intel.
Dell thotë se ky model do të kushtojë përfaërsisht 419 funta britanike._________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
DELL VOSTRO, NJË DESKTOP PËR BIZNES!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gazeta FAKTI: Diskriminim në gjimnazin “Goce Dellçev” të Kumanovës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: