kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 sms falas me pas friends 30 sms ndite mus me pas veq 3 sms

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 21
Location : PriShtina

MesazhTitulli: sms falas me pas friends 30 sms ndite mus me pas veq 3 sms   Wed Aug 26, 2009 3:59 am

www.peoplesound.com regjistronu me numer ipko ose vala
ipko= +38649******
vala= +37744******

edhe pasin e shenon peoplesound

edh knaqnu --->
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: sms falas me pas friends 30 sms ndite mus me pas veq 3 sms   Wed Aug 26, 2009 6:47 am

flm per ket arbis
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: sms falas me pas friends 30 sms ndite mus me pas veq 3 sms   Wed Aug 26, 2009 8:59 am

Flm Shum Njeri a cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: sms falas me pas friends 30 sms ndite mus me pas veq 3 sms   Thu Sep 17, 2009 12:43 pm

mun me bo friend as shumti 20 friend dhe mun mi dergu 30 sms ne dite ne qdo numer nese e ki shok ------------>>>>>>>>

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
bediii
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 2
Join date : 14/01/2010
Age : 30
Location : PRISHTIN

MesazhTitulli: Re: sms falas me pas friends 30 sms ndite mus me pas veq 3 sms   Thu Jan 14, 2010 1:48 pm

tung tung
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: sms falas me pas friends 30 sms ndite mus me pas veq 3 sms   Mon Jan 18, 2010 1:19 pm

prezantou niher Very Happy:D

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
bediii
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 2
Join date : 14/01/2010
Age : 30
Location : PRISHTIN

MesazhTitulli: Re: sms falas me pas friends 30 sms ndite mus me pas veq 3 sms   Mon Jan 18, 2010 2:46 pm

tung tung
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
+3774463
VizitorMesazhTitulli: te duu   Thu Mar 25, 2010 11:48 am

ahauhauahauahauahuahaua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sms falas me pas friends 30 sms ndite mus me pas veq 3 sms   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
sms falas me pas friends 30 sms ndite mus me pas veq 3 sms
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: SMS falas-
Kërce tek: