kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 TE GJITHA FJALET QE NUK DINI ME I PERKTHY KETU VENDOSNI OK

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

TE GJITHA FJALET QE NUK DINI ME I PERKTHY KETU VENDOSNI OK Empty
MesazhTitulli: TE GJITHA FJALET QE NUK DINI ME I PERKTHY KETU VENDOSNI OK   TE GJITHA FJALET QE NUK DINI ME I PERKTHY KETU VENDOSNI OK Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 2:08 pm

QKA OSHT NE SHQIP FJALA
kodi
Kodi:
RETRY

_________________
TE GJITHA FJALET QE NUK DINI ME I PERKTHY KETU VENDOSNI OK Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
TE GJITHA FJALET QE NUK DINI ME I PERKTHY KETU VENDOSNI OK 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
TE GJITHA FJALET QE NUK DINI ME I PERKTHY KETU VENDOSNI OK
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: Kendi kulturor :: Gjuhë te Huaja-
Kërce tek: