kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pato: Për herë të parë luajë në Bernabeu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Pato: Për herë të parë luajë në Bernabeu Empty
MesazhTitulli: Pato: Për herë të parë luajë në Bernabeu   Pato: Për herë të parë luajë në Bernabeu Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 8:52 am

Futbollisti i Milanos Alexandre Pato ka deklaruar se për herë të parë do të luajë në stadiumin e Real Madridit Santiago Bernabeu.'' Për herë të parë luajë në atë stadium, për mua është një ndeshje speciale. Shpresojë që me një ndeshje të mirë, të marrëm edhe një rezultat të mirë. Fitotja kundër Romës na rriti moralin. Kundër Realit dëshirojmë që të luajmë lojën më të mirë''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pato: Për herë të parë luajë në Bernabeu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: